Karayolu Taşımacılığı

ROTAMER olarak tedarikçi filosu ile Türkiye, Avrupa, Orta Doğu, ve Türkî Cumhuriyetleri arasında komple ve grupaj (parsiyel) uluslararası kara nakliyesi hizmeti vermekteyiz.

ROTAMER Irak pazarında uzun zamandır ihtiyaç duyulan partneriniz olmaktadır. Tüccar, Devlet ve Amerikan Askeri için Proje ve kargo yüklerinizi deneyimli kadrosuyla, limandan veya gümrüklü antrepodan aktarımlar ile nihai varış yerine kadar sorunsuz hizmet vermekte olup , Irak’ta aktarma ve güvenlik hizmetleri de sağlamaktadır.

Yapılanma sürecinde Afganistan’da güvenli lojistik koordinasyonu için çözüm ortağınızdır. Multimodal taşımacılık ile Pakistan Karachi, Port Qasım limanları üzerinden, İran İslamkale üzerinden, Gürcistan-Azerbeycan-Türkmenistan ve Özbekistan üzerinden aktarmalı sevkiyatları organize etmektedir. Taşımaların güvenliği için konteyner tedariği yine kendi bünyesinde mevcut bulunan konteynerler ile yapılmaktadır.

İran sevkiyatları İhracat-İthalat ve Transit olarak Türk ve İran plakalı araçlarla uygun maliyetler ile optimum hizmeti vermektedir.
Dubai-Bahreyn-Suudi Arabistan-Suriye-Kuveyt-Amman gibi Ortadoğu’nun tümüne servis vermektedir.
Türki Cumhuriyetlere Kazakistan-Özbekistan-Türkmenistan-Gürcistan-Azerbaycan’a servis vermektedir.
Avrupa’nın tümüne komple ve parsiyel ithalat-İhracat hizmet vermektedir.
Yurtiçi konteyner taşımacılığı servisi ile ihracatlarınızda Limanlara ve İthalat dönüşlerinde adres teslimi taşımacılık yapmaktadır.

Karayolu taşımacılığı alanında öncü ve yenilikçi yaklaşımlarımızla, işinizin her aşamasında yanınızdayız.

Rotamer Konteyner Taşımacılığı